Log in
  • Strona główna
  • Strona główna

WITAMY NA PLATFORMIE EDUKACYJNEJ 
Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej

Szanowni Państwo,
mamy przyjemność zaprezentować nową inicjatywę edukacyjno-społeczną, którą wprowadzamy dla Państwa w ramach członkostwa w Polskim Towarzystwie Chirurgii Naczyniowej. 

Akademia działa w ramach celów statutowych PTChN, których jednym z zadań jest działanie na rzecz rozwoju chirurgii naczyniowej, rozpowszechniania wiedzy związanej z tą dziedziną, na rzecz środowiska chirurgów naczyniowych, a także upowszechnianie działalności na rzecz integracji członków, wymiany doświadczeń.

Akademia PTChN to platforma wiedzy, edukacji oraz wymiany doświadczeń specjalistów z zakresu chirurgii naczyniowej i dziedzin pokrewnych (angiologia, flebologia, radiologia zabiegowa).

Lekarzom specjalistom z dziedziny chirurgii naczyniowej oferujemy 2 pakiety:

  • PAKIET PODSTAWOWY gwarantuje tytuł pełnego Członka Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej z prawem głosu, umożliwia stworzenie indywidualnego profilu z danymi, daje dostęp do kalendarza wydarzeń oraz do podstawowej bazy wiedzy, systemu powiadomień o statusie członkostwa i konieczności jego odnowienia przed upływem ważności. Umożliwia płatności on-line.


  • PAKIET EDUKACYJNY* oprócz benefitów przysługujących w ramach pakietu podstawowego daje dostęp do zamkniętej specjalistycznej bazy wiedzy (raportów, wytycznych, opracowań, artykułów z Polski i ze świata); dostęp do wersji on-line czasopisma Acta Angiologica". Akademia PTChN będzie zasilana międzynarodowymi raportami, twardymi danymi i analizami od naszych partnerów instytucjonalnych. W przyszłości planowane jest stworzenie tematycznych forów dyskusyjnych.

* Możliwość wykupienia Pakietu Edukacyjnego po opłaceniu składki Pakietu Podstawowego.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Subscription form

* Mandatory fields
*Email

Security check

* Code
 
Type the 6 characters you see in the picture
Captcha code image
Hear the code Try another code

...........................................................................................................................................................

Kontakt

Telefon: +48 608 824 679
E-mail: sekretariat@ptchn.com.pl

...........................................................................................................................................................

PTCHN © 2018 Wszystkie Prawa Zastrzeżone.

Powered by Wild Apricot Membership Software